Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów Wrocław

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej praktyce są przeprowadzane bezboleśnie, zapewniając naszym pacjentom komfort oraz dobre samopoczucie.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i odpowiednio dobieramy sposób znieczulenia, jak i preparat. Wykorzystujemy do znieczulenia bardzo skuteczne preparaty i żele smakowe.

Zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie poprzez miejscowe znieczulenie błony śluzowej żelem lub sprayem, dlatego pacjent nie czuje żadnego wkłucia.

Wykorzystywane podczas zabiegów bardzo wydajne żele nakładamy na błonę śluzową w miejscu planowanego wkłucia.

Po odczekaniu odpowiedniego dla pacjenta i rodzaju zabiegu czasu, podajemy bardzo powoli indywidualnie dobrany środek znieczulający. Dozowany jest on kropelkowo z odpowiednią szybkością pod ciśnieniem.

Nowoczesne, bardzo wydajne preparaty stosowane w naszej praktyce zapewniają komfortowe znieczulenie dla pacjentów w każdym wieku. Nasze doświadczenie pozwala na zapewnienie odpowiedniego czasu działania znieczulenia, konieczne do leczenie pacjentów bez bólu w trakcie trwania całego zabiegu i po nim.

Cenieni jesteśmy za zapewnianie naszym pacjentom odpowiedniej opieki po wykonanych zabiegach i w czasie procesu gojenia.