Korony ceramiczne

Korony ceramiczne Wrocław

Dbając o komfort i naturalny uśmiech naszych pacjentów oferta naszych usług obejmuje szeroką gamę rozwiązań dla prostych i najbardziej skomplikowanych przypadków. Często w bardziej skomplikowanym leczeniu oraz w przypadku utraty kilku zębów, proponujemy naszym pacjentom zakładanie koron i mostów, by zapobiegać złamaniom i kruszeniom się leczonych zębów w przyszłości.

Stosowane przez nas korony są estetycznym uzupełnieniem protetycznym z dobranym odpowiednio kolorem, co pozwala na odtworzenie w sposób naturalny kolorystyki zębów własnych.

Korony posiadają funkcję i kształt zęba, a dodatkowo zabezpieczają go przed dalszym zniszczeniem. Wykonujemy je tylko wówczas, gdy pacjent posiada własny dobry korzeń zęba.

Korony stosujemy w celu pokrycia zębów, które zostały osłabione przez ubytki lub znaczną ilość wypełnień, są poważnie zniszczone ubytkami lub urazami, a także w przypadku gdy są wyszczerbione, przebarwione lub przekrzywione. Korony stosujemy również po zakończeniu procesu leczenia kanałowego lub po pęknięciu bądź złamaniu zęba.

Korona pozwala na odtworzenie uszkodzonego zęba, służy poprawieniu jego kształtu, wielkości lub koloru. Stosujemy w naszej praktyce dużą gamę koron:
– pełnoceramiczne,
– E Max Press,
– metalowo-ceramiczne,
czy rozwiązania na cyrkonie.

Każdy element jest indywidualnie wykonywany tak, aby zapewnić naszym pacjentom naturalny zgryz i oczekiwany efekt estetyczny z zachowaniem pełnej funkcjonalności zgryzu.