Estetyczna odbudowa zębów

Estetyczna odbudowa zębów Wrocław

Zapewniamy naszym pacjentom estetyczny i piękny uśmiech na wiele lat, a przy odbudowie złamanych, ukruszonych bądź nieestetycznych zębów, w naszym gabinecie oferujemy metodę bezpieczną i oszczędzającą tkanki własne zębów pacjenta.

Dzięki naszemu doświadczeniu i stosowanym przez nas materiałom możemy zagwarantować Państwu równe i naturalnie wyglądające zęby, nawet po ich odbudowie, a ubytki w uzębieniu nie muszą być przyczyną nieatrakcyjnego uśmiechu.

Do odbudowy zębów stosujemy wypełnienia kompozytowe. Stosujemy najnowocześniejsze kompozyty do estetycznych, niewidocznych wypełnień, ale także rekonstrukcji utraconych ukruszonych czy złamanych części zęba.

Dla pacjentów, którzy mają zniszczone zęby (starte, różnego koloru etc.), gwarantujemy odbudowę naturalnego i pięknego uśmiechu przy wykorzystaniu licówek.
Licówki to najmniej inwazyjna rekonstrukcja zębów, dzięki której możemy przywrócić bądź skorygować wygląd zębów.

Licówki dopasowujemy indywidualnie kolorystycznie tak, by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Dzięki używaniu w naszym gabinecie najwyższej jakości materiałów sprawdzonych światowych dostawców gwarantujemy naszym pacjentom wysoką jakość estetyczną licówek, które skutecznie maskują przebarwienia i korygują kształt zęba.

Zaletą stosowanych przez nas licówek:
– porcelanowych,
– ceramicznych,
– pełnoceramicznych,
– kompozytowych,
– akrylowych
jest niewielka potrzeba ingerencji w tkankę zębową, co za tym idzie, spodziewany efekt można już osiągnąć po pierwszej wizycie.

Przeprowadzając kompleksowo zabiegi z obszaru stomatologii estetycznej, gwarantujemy naszym pacjentom najwyższy końcowy efekt estetyczny wykonanych zabiegów oraz przywrócenie naturalnego i pięknego uśmiechu.