Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe Wrocław

Białe, zdrowe zęby i piękny uśmiech to nasza wizytówka i wieloletnie trwałe efekty. Dla osiągnięcia jednocześnie naturalnego i pięknego uśmiechu zapewniamy naszym pacjentom najwyższe standardy możliwych rozwiązań technologicznych wraz z uwzględnieniem oczekiwań finansowych pacjentów.

Największym uznaniem w kreowaniu i przywracaniu naturalnego, estetycznego uśmiechu cieszą się licówki. Są one najlepszym, a zarazem najbardziej trwałym uzupełnieniem protetycznym. Pozwalają na zmianę koloru i kształtu zębów poprzez ich wydłużenie, poszerzenie lub zwężenie, estetyczne zamknięcie szpar między zębami, a także na korektę niewielkich wady zgryzu.

Zaletą stosowanych przez nas licówek:
– porcelanowych,
– ceramicznych,
– pełnoceramicznych,
– kompozytowych
jest odporność na przebarwienia i na ścieranie oraz minimalna ingerencja w twardą tkankę zęba.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rzesze zadowolonych pacjentów, a stosowane przez nas licówki i procedury zabiegowe zapewniają, że licówki:
– są odporne na przebarwienia,
– w minimalny sposób ingerują w twardą tkankę zęba,
– nie ulegają ścieraniu,
– zachowują swój kolor,
– powodują dużą poprawę samopoczucia pacjenta.

Po podjęciu decyzji o kształcie i kolorze licówek porcelanowych pacjent wraz ze stomatologiem ustala indywidualny plan leczenia, który obejmuje ustalenie rodzaju licówek oraz dogodnej metody zbiegu.

Dla zagwarantowania maksymalnej precyzji, licówki porcelanowe osadzamy w powiększeniu pracując w lupach i pod mikroskopem. Dodatkowo używamy koferdamu, czyli osłony, która zapobiega przed kontaktem płynów używanych podczas zabiegu z gardłem i językiem. Koferdam to gwarancja nie tylko komfortu dla pacjenta ale także wysokiego standardu higieny i trwałości licówek.