Wybielanie zębów Prevdent

Wybielanie zębów Prevdent Wrocław

Wszystkim pacjentom chcącym mieć białe, naturalne zęby zapewniamy pozbycie się nieładnego koloru szkliwa, czy przebarwień zębów w sposób szybki i dyskretny. Wykonujemy cały zabieg podczas jednej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym, dzięki wybielaniu laserem diodowym z wykorzystaniem lampy Prevdent.

Stosujemy również metodę wybielania nakładkowego – wymagającą więcej samodyscypliny i zajmującą ok. dwóch tygodni, która polega na zakładaniu na noc specjalnie przygotowanych dla pacjenta indywidualnych szyn i aplikowanie do nich preparatu o działaniu wybielającym.

Dzięki stosowaniu efektywnych, nowoczesnych preparatów proces nie powinien trwać dłużej niż dwa tygodnie. Jest on prowadzony pod nadzorem stomatologa oraz jest bezpieczny i prowadzi do oczekiwanych efektów. Efekt estetyczny jest trwały, a proces wybielania bezpieczny.

Badania kliniczne potwierdzają, że nie powoduje on uszkodzenia struktury szkliwa. Podczas wybielania może pojawić się okresowa nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne, która szybko mija po zaprzestaniu stosowania preparatu.

Wszyscy pacjenci z naturalnie żółtymi zębami lub brązowymi przebarwieniami oraz z osadami wywołanymi np. paleniem tytoniu są naturalnymi kandydatami do wybielania i osiągnięcia spektakularnych efektów.

Chcąc osiągnąć najwyższe efekty i piękny biały uśmiech, przed wybielaniem należy wyleczyć zęby i oczyścić je z kamienia i osadów.